PL EN

W.I.R SOF-MED-CENTER

W.I.R SOF-MED-CENTER
Firma założona przez Krzysztof Pluta „WIR” pierwszego w Polsce absolwenta kursu Special Operations Combat Medic (SOCM) elitarnej szkoły JSOMTC dla medyków sił specjalnych USA w Fort Bragg oraz kursu dla medyków piechoty armii USA 68W Combat Medic w Fort Sam Huston, operatora z ponad 15 letnim doświadczeniem w zespole bojowym Jednostki Wojskowej Komandosów.

WIR spędził ponad 40 miesięcy jako operator-medyk zespołu bojowego w rejonach objętych konfliktami zbrojnymi uznanymi za strefę działań wojennych, oraz praktyką w składzie personelu śmigłowców MEDEVAC. Ten czas przekłada się na ogromną praktykę oraz doświadczenie w udzielaniu pomocy na polu walki. St.sierż. Krzysztof Pluta w ramach zajęć MA (military assistance) zajmował się również szkoleniem medyków sił specjalnych armii Polskiej, Irackiej, Afgańskiej oraz USA. W uznaniu zasług został odznaczony min. Orderem Krzyża Wojskowego oraz Buzdyganem (wojskowy „oscar” przyznawany przez miesięcznik Polska Zbrojna).

Firma SOF-MED-CENTER swoich instruktorów rekrutuje spośród byłych operatorow-medyków polskich sił specjalnych, jednostek antyterrorystycznych policji oraz personelu medycznego z doświadczeniem bojowym. Nasza kadra instruktorska to praktycy, którzy swoja wiedzę zdobyli w czasie wykonywania misji wysokiego ryzyka w warunkach wojennych w macedonii, iraku, afganistanie oraz lotów w składzie załóg śmigłowców USA MEDEVAC. W czasie prowadzonych szkoleń używamy najnowszego sprzętu w ilości pozwalającej każdemu z uczestników naszego kursu zmaksymalizować czas spędzony na praktycznym wykonywaniu czynności.

Naszym celem jest szkolenie personelu cywilnego oraz służb mundurowych z zakresu medycyny pola walki przygotowując ich do działania w środowisku taktycznym, oferując kursy medycyny taktycznej na najwyższym światowym poziomie. Bazujemy na ogromnym doświadczeniu zdobytym w czasie naszych misji wojskowych. Jesteśmy świadomi ciągle zmieniających się standardów w świecie medycyny taktycznej, dlatego pozostając w stałym kontakcie z instruktorami z najlepszej na świecie szkoły dla medyków sił specjalnych w fort bragg oraz osobami wchodzącymi w skład komitetu TCCC wprowadzamy zmiany w systemie szkolenia oraz tematyce kursów natychmiast po ich aktualizacji.

Odpowiadając na coraz większe zapotrzebowanie na szkolenia z zakresu medycyny pola walki w Europie a także na całym świecie nasze zajęcia prowadzimy w języku polskim lub angielskim w zależności od preferencji zamawiającego szkolenie.

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego firma SOF-MED-CENTER jest właśnie „TĄ” firmą zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz lektury naszych referencji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

zamknij